Poriadok strediska Pravidlá
správania sa
na trati
Hotel Plejsy***
Webkamery Počasie Mapa strediska Cenník skipasov Požičovňa lyží, lyžiarska škola Fotogaléria Videogaléria
 « HLAVNÁ STRÁNKA
Novinky
Koniec lyžiarskej sezóny 2019/2020
Milí priatelia, oznamujeme Vám, že vzhľadom na súčasný vývoj situácie sa lyžiarska sezóna na Plejsoch končí dňom 12.3.2020. Zároveň srdečne ďakujeme všetkým, ktorí ku nám prišli a dúfame, že ste si u nás užili skvelú lyžovačku aj napriek slabej zime. Prajeme Vám, aby ste zostali zdraví a tešíme sa na Vás opäť v decembri v novej lyžiarskej sezóne.
Od 9.3.2020 prevádzka len v soboty a nedele
Vzhľadom na vývoj počasia aj návštevnosti počnúc 9.3.2020 obmedzujeme prevádzku strediska len na soboty a nedele. Vleky zostávajú v prevádzke tak ako doteraz. Lyžovačka, aj napriek otepleniu je veľmi dobrá. Naše svahy sú orientované na sever a tak na kvalitu snehu oteplenie počasia pôsobí menej. Neváhajte a príďte si užiť najlepšiu jarnú lyžovačku na Plejsy!
Prázdninový bus na Plejsy
Počas prázdnin bude na Plejsy z Košíc premávať každý deň autobus s odchodom z Košíc o 8,00 hod. a o 16,10 s odchodom z Plejsov. Cena spiatočného lístka je 4,90 EUR a spolu s ním získate nárok na 20% zľavu z ceny 1-denného alebo hodinového skipasu. Organizátorom Prázdninového busu na Plejsy je Košice Región Turizmus, za čo im patrí veľká vďaka. Viac na: https://vylety.kosiceregion.com/prazdninovy-bus-na-plejsy/
Vleky v prevádzke
Od nedele, 19.1.2020, budú v prevádzke vleky Dopplemayer, Tatrapoma P a vlek H 210 do 2/3. Podmienky na lyžovanie sú veľmi dobré so snehovou pokrývkou od 40-50 cm.
Začiatok zimnej sezóny 2019/20 - 25.12.2019
Milí priaznivci Plejsov, od 25.12.2020 otvárame lyžiarsku sezónu. V prevádzke budú dva vleky - Dopplemayer a Tatrapoma P a zľavy na jedno denné a hodinové skipasy vo výške 50%. Dúfame, že si s nami prídete užiť zimnú scenériu a lyžovačku na Plejsoch. Spustenie ďalších vlekov plánujeme po dosnežení. Tešíme sa na vašu návštevu.
Príprava na otvorenie zimnej sezóny
Prebiehajú prípravy na otvorenie novej zimnej sezóny. Týkajú sa hlavne prípravy systémov zasnežovania, technických revízií vlekov a personálneho zabezpečenia. Dúfajme, že zima príde včas a umožní nám, aby ste si lyžovačku na Plejsoch aj túto sezónu skvele užili. Tak ako každý rok, aj tento by sme radi otvorili sezónu v prvý sviatok vianočný, t.j. 25.12.2019. Prvým vianočným darčekom od nás je to, že oproti minulému rokunezvyšujeme ceny skipasov. Prajeme Vám krásny a pohodový predvianočný čas.
Akceptujeme Relax a Darčekové kúpóny
Oznamujeme Vám, že za skipasy v našom stredisku môžete platiť aj Relax kupónmi a Darčekovými kupónmi firmy LE CHEQUE DEJEUNER.
Pre študentov sme aj v tejto zimnej sezóne pripavili zľavy na ceny skipasov.
Upozorňujeme našich návštevníkov, že pri zakúpeni skipasu je potrebné zložiť za bezdotykovú čipovú kartu zálohu vo výške 5 €. Pozrite si pravidlá na ich používanie.
Partneri
@ 2009 SKI Plejsy a.s.
ULTRACODE