Poriadok strediska Pravidlá
správania sa
na trati
Hotel Plejsy***
Webkamery Počasie Mapa strediska Cenník skipasov Požičovňa lyží, lyžiarska škola Fotogaléria Videogaléria
 « HLAVNÁ STRÁNKA
Novinky
Vleky v prevádzke
V prevádzke sú vleky Dopplemayer, Tatrapoma P a vlek 210 (do 2/3). Podmienky na lyžovanie sú veľmi dobré so snehovou pokrývkou od 40-50 cm.
Pankuškové fašiangy
Od 27.1.do 28.1.2018 môžete na Plejsoch opäť zažiť fašiangovú zábavu na Pankuškových fašiangoch. Nebude chýbať fašiangový sprievod, vystúpenia súborov, veselica, súťaže, pochovávanie basy. Návštevníci ochutnajú nielen pankušky, ale aj iné výborné špeciality. Ak prídete v maske, môžete si v sobotu hodinu zalyžovať zadarmo. Neváhajte a príďte!
Začiatok zimnej sezóny 2017/18 - 25.12.2017
Milí priaznivci Plejsov, od 25.12.2017 otvárame lyžiarsku sezónu. V prevádzke budú dva vleky - Dopplemayer a Tatrapoma P a zľavy na jedno denné a hodinové skipasy vo výške 50% z cien top sezóny. Dúfame, že si s nami prídete užiť krásnu zimnú scenériu a lyžovačku na Plejsoch. Spustenie ďalších vlekov plánujeme po dosnežení. Tešíme sa na vašu návštevu.
Príprava na otvorenie zimnej sezóny
Prebiehajú prípravy na otvorenie novej zimnej sezóny. Začali sme so zasnežovaním, keďže však mrazy nie sú dostatočné, nie je možné zasnežovať aj cez deň. Dúfajme, že sa v najbližších dňoch viac ochladí. Okrem novej zasnežovacej techniky máme pre vás ako novinku aj to, že ani tento rok nezvyšujeme ceny skipasov. A tak si u nás štvorčlenná rodina v hlavnej sezóne môže celý deň zalyžovať len za 50 EUR a dospelí za 19 EUR na deň. Tak ako každý rok, aj tento by sme radi otvorili sezónu v prvý sviatok vianočný, t.j. 25.12.2017. Zatiaľ prajeme krásny a pohodový predvianočný čas.
Akceptujeme Relax a Darčekové kúpóny
Oznamujeme Vám, že za skipasy v našom stredisku môžete platiť aj Relax kupónmi a Darčekovými kupónmi firmy LE CHEQUE DEJEUNER.
Pre študentov sme aj v tejto zimnej sezóne pripavili zľavy na ceny skipasov.
Upozorňujeme našich návštevníkov, že pri zakúpeni skipasu je potrebné zložiť za bezdotykovú čipovú kartu zálohu vo výške 5 €. Pozrite si pravidlá na ich používanie.
Partneri
Jump Sport Variakov Union Proactiva Zelená stráň
@ 2009 SKI Plejsy a.s.
ULTRACODE